חתונות היום הופכות יותר ויותר מאירוע המוני כמעט לאירוע מסוגנן וקטן- אירוע בוטיק בו המוזמנים נבחרים בקפידה. לא רק מספר המוזמנים נבחן היטב אלא כל הקשור למקום בו נערך האירוע: העיצוב, המוזיקה וכמובן האוכל. לכן, אולם אירועים לחתונות קטנות נבחן על פי מידת הירידה לפרטים הקטנים וההקפדה, בשילוב גמישות מול הלקוח והליכה עם הקו שהוא מתווה.

ליצור את האירוע שאתם רוצים
לכל אחד יש חלום כלשהו כיצד יראה יום החתונה שלו, איך יראה המקום ובעיקר- מה תהיה האווירה. כאשר מחפשים אולם לחתונה קטנה במרכז, ישנו ניסיון לחפש את אותו אולם אירועים לחתונות קטנות שיהיה דומה ככל האפשר לתמונה הדמיונית. אצלנו בך-LIV אנחנו נעצב את המקום וניצור אותו על פי התמונה שבראשכם. הבית המודולרי שלנו ניתן לשינויים רבים וישנה גמישות רבה. כך נערכים אצלנו מגוון אירועים ואנו מהווים יום אחד אולם אירועים לבת מצווה בראשל"צ וכבר למחרת אולם לקיום כנס חשוב.

מיקום נוח ונגיש
מרכזיותו של אולם אירועים לחתונות קטנות חשובה מאוד וכך גם הנגישות שלו. לא מספיק רק להצביע על המקום המרכזי ביותר במפת הארץ, שהוא ת"א, אלא גם לבחון את הנגישות ונוחות ההגעה אליו, כמו גם לבחון נושא כאוב בת"א שהוא החניה. מומלץ לבחור אולם אירועים לחתונה קטנה במרכז שאינו בלב ת"א. כך גם לגבי אירועים אחרים. עדיף לבחור מקום מרכזי שאינו נמצא בלב הצפיפות אלא מעט מרוחק יותר. כך, אולם אירועים לבריתה בראשל"צ עדיף על פני אולם בת"א. LIV ממוקם במזרח ראשל"צ, מקום מרכזי שהגישה אליו נוחה.

הקולינריה שאתם מחפשים
בחירת אולם אירועים לחתונות קטנות נעשית גם על פי האוכל המוגש בו. גם מבחינה קולינרית, היום ישנן ציפיות גבוהות הרבה יותר, ובמיוחד כשזהו אולם אירועים לחתונה קטנה במרכז. אצלנו ב-LIV תבחרו את המנות המתאימות לכם מתפריט עשיר ומגוון. כך גם בחתונות וגם כשאנו מהווים אולם אירועים לבת מצווה בראשל"צ. אז התפריט מותאם גם לטעמם של ילדים וכולל גם הפתעות חלומיות כפי שילדות בגיל זה אוהבות...
מחפשים אולם אירועים לחתונות קטנות מהחלומות? אולם אירועים לבריתה בראשל"צ? אנחנו נעצב את המקום על פי סוג האירוע והסגנון בו אתם בו אתם בוחרים.
 

אולם אירועים לחתונות קטנות

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter