ארגון אירוע פרטי או עסקי דורש השקעת מחשבה רבה וירידה לפרטים. אחד התנאים הברורים לאירוע מוצלח הוא מציאת המקום המתאים. מקום לאירועים צריך לכלול הרבה יותר מאשר הקצאת חלל עבורכם. חשוב קודם כל לדעת שיש עם מי לדבר כאשר בוחרים אולם אירועים במרכז, בין אם זהו אולם לחתונות קטנות ובין אם אולם לאירועי קונגרס.

מיקום נוח עבור כולם
במיוחד כשזהו אירוע אליו מוזמנים אורחים מכל הארץ ואולי אף מחו"ל, המיקום הופך לחלק חשוב מהבחירה. בחירת אולם לאירועים במרכז באופן כללי אינה מספיקה, צריך לחשוב לעומק מהו המיקום המתאים ביותר בתוך אזור המרכז. המיקום צריך להיות מרכזי מספיק אך כזה שניתן להגיע אליו עם מינימום צפיפות ועמידה בפקקים וגם שתהיה חניה. LIV ממוקם במזרח ראשל"צ כך שהגישה אליו נוחה הן מאזור ת"א או צפון הארץ והן מאזור השפלה, כולל נתב"ג, ירושלים והדרום.

מקום שמאפשר לבנות אירוע כפי שאתם רוצים
מקום המשמש בתור אולם אירועים במרכז צריך לאפשר לבעלי השמחה או מארגני האירוע לעצב את המקום על פי הצורך וסגנון האירוע. לא מעט אולמות או מקומות המשמשים לכנסים ואירועים הם מקומות מובנים שלא ניתן לערוך בהם שינויים רבים מדי ולכן לא ישמשו גם בתור אולם לימי הולדת וגם בתור אולם לאירועי קונגרס. אנחנו ב-LIV חושבים כי עלינו ערוכים לכל אירוע בכל סגנון. ניתן לערוך אצלנו אירועים קטנים ל- 50-250 מוזמנים כשהמבנה הוא מודולרי וניתן להתאים אותו לצרכים ולרצון שלכם. אנו נדאג לארגון המקום בהתאם לכך.

תפריט מגוון מכל העולם
כל אולם אירועים במרכז ובכלל נמדד גם על פי התפריט שהוא מציע. הפן הקולינרי הפך חשוב בשנים האחרונות במיוחד. אין היום פשרה לא על עניין הטעמים ולא על הפן האסתטי. אנחנו ב-LIV מציעים מטבח עשיר ומגוון, ישנו מבחר מנות ממטבחים שונים ברחבי העולם וחגיגה של טעמים, לכם נותר רק לבחור.

מחפשים אולם לחתונות קטנות במרכז? אולם לימי הולדת או דווקא לאירוע עסקי? אנחנו ב-LIV ערוכים לכל סוגי האירועים ונעמוד לשירותכם.
 

אולם לאירועים במרכז

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter