אולמות לאירועים צריכים להכיל את כל הרכיבים מהם נוצר אירוע מוצלח: אוכל טוב, עיצוב ייחודי, מרחב המהווה חלל מודולרי בו ניתן "לשחק" ולהפוך כל אירוע למשהו אחר לחלוטין מקודמיו, וכמובן ציוד בטכנולוגיה חדשנית. עם הגמישות והאפשרות לשנות ניתן למצוא את אותו אולם גם ברשימת אולמות אירועים לבריתה במרכז וגם כאולם המתאים לקיום אירוע עסקי בראשון לציון. הרבה מחשבה והשקעה נדרשת על מנת שאולם יתאים לשני סוגי האירועים. LIV הוא אולם אירועים יוקרתי המתאים הן לאירועים פרטיים מכל הסוגים והן לאירועים עסקיים.

מיקום נוח לכולם
אחד המדדים בבחירת אולמות לאירועים הוא מיקום מרכזי וגישה נוחה. מדד זה הוא משותף לבחירת אולם לכל סוגי האירועים, החל מאולמות לברית מילה ועד אירוע השקה. לאף אורח אין את הזמן להיטלטל בכבישים בדרך לאירוע והנטייה תהיה פשוט לוותר על אירוע שאינו במקום נוח. אם מדובר על חברה במרכז, קיימו אירוע עסקי בראשון לציון למשל שמיקומה הוא מרכזי אך נמצאת בפאתי גוש דן כך שאין צורך להיכנס לאזור הצפוף. דאגו גם לבחור אולמות לאירועים שיש בהם שפע של חניה נוחה. LIV ממוקם במקום מרכזי ונוח במזרח ראשל"צ עם גישה נוחה ושפע של חניה.

אחרי שמגיעים- איפה האוכל
בכל אירוע, השאלה הבאה ששואלים את עצמם האורחים מיד "לאחר הנחיתה" היא איפה האוכל. השוו בין מספר אולמות לאירועים וטעמו מן האוכל. רשמו לעצמכם רשמים מן המנות וגם צלמו אותן. בין אם מדובר על אולמות לאירועים פרטיים או עסקיים, האוכל הוא מדד מרכזי. לא חשובה רק איכות האוכל וטעמו אלא גם אופן ההגשה שלו. אם האוכל מוגש בצפיפות ומשתרך תור ארוך בדרך אל האוכל, גם אוכל איכותי וטעים יאבד מטעמו.

עיצוב ייחודי ואזורים מתאימים לכולם
אולמות לאירועים צריכים להיות מעוצבים כך שכל אורח ימצא בו את מקומו. אם אלה אורחים מבוגרים אשר רעש מפריע להם, חלל משני רגוע יותר בו יוכלו לשבת בכיף ולשתות משהו הוא ההבדל מבחינתם בין אירוע מוצלח לאירוע שהם סופרים את הדקות לסיומו. עבור הצעירים חשוב שאזור הריקודים יהיה מלא עניין ויכלול אפקטים ושימוש בטכנולוגיה חדשנית.

מחפשים אולמות אירועים לבריתה במרכז? אולמות לאירועים עסקיים? אנו ב- LIV מבטיחים לכם אירוע איכותי וחווייתי הן לאורחים והן עבורכם.

אולמות לאירועים

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter