אירוע עסקי מכל סוג חשוב למוניטין ולמיתוגה של החברה. אירועי קונגרס הם אירועים המשפיעים מאוד על הצגת החברה לא רק בקנה מידה ארצי אלא גם בקנה מידה עולמי. לכן, אירועים אלה חשוב לקיים באולם אירועים יוקרתי אשר תיווצר בו אווירה נוחה ונעימה לשביעות רצונם של האורחים. LIV הוא אולם אירועים יוקרתי המתמחה בקיום אירועים עסקיים, כולל אירועים מיוחדים כמו אירועי קונגרס. אנו מתאימים את המקום והאווירה לכל סוג אירוע.

מתחם אורבני בעל עיצוב חדשני
אירועי קונגרס צריכים להיות באווירה נעימה, נוחה, תוך שילוב של רצינות ויוקרה מצד אחד ונינוחות וחדשנות מצד שני. לאירועים מסוג זה צריך להיות מרחב מספיק להפסקות שבין דיון לדיון ולתנאים מצוינים לישיבה במהלך דיונים או הרצאות. LIV בנוי כמתחם אורבני המספק שטח מעוצב ונעים לקיום אירוע מסוג זה ואירועים עסקיים כמו ירידים, השקות ותצוגות אופנה. לרשותכם עומד גם הבית המספק חלל מודולרי אותו תוכלו להתאים לאירוע. באותו מבנה מתקיימים סוגים שונים של אירועים. אנו מעצבים ומאבזרים את המבנה בהתאם לצורך ולרצון שלכם. כיוון שהמבנה מתאים לכל סוג של אירוע, הוא נחשב מקום מועדף גם על אלה המחפשים לערוך אירועים פר3טיים מסוגים שונים כמו ברית מילה בראשון או אפילו חינה בנס ציונה, שסמוכה למיקומו של LIV במזרח ראשל"צ

לקבל החלטות עם אוכל טוב
באירועי קונגרס, ממש כמו ברית מילה בנס ציונה, חינה בנס ציונה או בכל מקום אחר, האוכל משחק תפקיד חשוב. לא תגיעו לאירוע פרטי אם תדעו שהאוכל במקום לא טעים. כך גם באירועים עסקיים. גם באירועים מסוג זה לאוכל תפקיד חשוב. התאמת המנות לסוג האירוע ולסגנון שלו חשובה מאוד. באירועים רשמיים יותר בהם האווירה מעונבת נגיש מנות יוקרתיות לשולחן. באירועים בסגנון פתוח יותר, במיוחד כאלה הנערכים בצהריים, נפתח עבורכם בופה עם מנות מגוונות וססגוניות. כך גם באירועים פרטיים נלך עם הקו שאתם תתוו.

מארגנים סדרת אירועי קונגרס ומחפשים את המקום המושלם? מחפשים דווקא מקום לברית מילה בראשון או ברית מילה בנס ציונה? LIV הוא המקום המושלם לאירועים עסקיים ופרטיים כשאת סגנון האירוע רק אתם קובעים.

אירועי קונגרס

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter