לידתו של תינוק הוא אחד הרגעים המשמחים בחייה של משפחה ולכן אירוע ברית מילה או בריתה הוא אירוע בו משפחות רבות משקיעות זמן ומאמץ על מנת שיהיה יפה ומרשים וגם שייזכר ככזה. ההקפדה שבחירת אולם אירועים לערוך בו ברית מילה אינה נופלת מההקפדה והמחשבה שישנן בחיפוש אולם אירועים לחתונה. אנחנו ב- LIV נשמח לארח אתכם לאירוע מקסים. אצלנו נערך מגוון רחב של אירועים, החל מאירוע ברית מילה, דרך אירועי חינה ועד אירועים עסקיים מגוונים. הבית המודולרי שלנו מתאים לכל אחד ולכל אירוע.

למצוא מקום שיתאים לכולם
אחת ההתלבטויות שישנה בבחירת מקום לאירוע היא עניין המיקום. אמנם ארצנו לא גדולה אך עדיין בנסיעה של שעתיים תוך עמידה בפקקים מאבדים האורחים חלק גדול מהאנרגיות. אם חשבתם לערוך בר מצווה ברחובות או בנס ציונה, LIV הוא רלוונטי עבורכם במיוחד. הזזת בר מצווה ברחובות או כל אירוע אחר באזור השפלה מעט יותר למרכז יהפוך את המיקום לנוח יותר. LIV ממוקם במזרח ראשל"צ, מיקום נוח גם למגיעים מאזור השפלה והדרום וגם למגיעים מת"א וצפונה לה- מקום טוב באמצע.

לעשות את האירוע כפי שאתם רוצים
אם באולמות רבים בהם נערך אירוע ברית מילה, סגנון המקום ועיצובו הוא נתון שאי אפשר לשחק איתו, ניתן למצוא מקומות בהם ההתאמה לרצונו של עורך האירוע היא מוחלטת. אנחנו ב- LIV מאמינים שהתאמה מוחלטת לרצונכם משמעו מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. המקום נצא במתחם אורבני מקסים המספק לכם מרחב. הבית המודולרי ניתן להתאמה מלאה לרצונכם, לטעם שלכם ולאווירה המתאימה מבחינתכם. כך ניתן לערוך אצלנו גם אירוע ברית מילה באווירה קסומה ורגועה וגם אירועי חינה באווירה תוססת וססגונית. הדבר נכון גם לאירועים עסקיים, שלכל אירוע אופי משלו והדבר מתבטא היטב בארגון ועיצוב המקום.

תפריט עשיר ומגוון
כפי שאת המקום עצמו ניתן לעצב ולהתאים לרצונכם, כך גם את המנות. התפריט שלנו עשיר ומגוון. ניתן לארגן את הארוחה כמנות מוגשות לשולחן או בבופה עשיר וססגוני- הדבר נתון לבחירתכם.

נולד תינוק ומחפשים מקום לאירוע ברית מילה? מחפשים דווקא אולם אירועים לחתונה? אנחנו ב- LIV נעמוד לשירותכם בכל אירוע ונהפוך אותו לאירוע שעליו חלמתם.

אירוע ברית מילה

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter