אירועים פרטיים הם חלק חשוב בחייה של משפחה ואירועים עסקיים הם חלק חשוב בחייה של חברה. לכן, חשוב למצוא את המקום המתאים בו תוכלו לקיים אירוע עסקי במרכז או לחגוג את אחת משמחות המשפחה. לאירועים עסקיים חלק חשוב בשם ובמוניטין שלכם, במיוחד כנסים, השקות ועוד. אנו ב-LIV נשמח לארח את האירוע שלכם ולביא לכך שהמוניטין שלכם יתעצם.

הצלחה של אירוע מתחילה מהמיקום
מבחינתכם אירוע מתחיל כאשר ראשון האורחים דורך על רצפת האולם. מבחינת האורחים האירוע מתחיל כבר כשהם נכנסים לאוטו ומתחילים בנסיעה. לכן, הכניסו את המיקום כשיקול משמעותי בבחירת האולם. המיקום צריך להיות מרכזי ובעל גישה נוחה, לכן, בקיום אירוע עסקי במרכז עדיף לצאת מגוש דן הצפוף. שם גם מקום חניה הוא מצרך נדיר. כך גם אם מדובר על אירוע פרטי כמו ברית מילה במרכז.  מצד שני, אם חשבתם על ברית ברחובות, או בר מצווה בנס ציונה, עדיף להתקדם כמה צעדים לכיוון אזור תל אביב. ראשון לציון מזרח ממוקמת בדיוק בין גוש דן לבין אזור השפלה ולכן מהווה מיקום אידיאלי. אולם אירועים  LIV נמצא בראשון לציון מזרח ומתאים הן לאירועים עסקיים והן לאירועים פרטיים.

מקום מתאים לכל סוגי האירועים
אירוע עסקי במרכז הוא שם כולל לסוגים שונים של אירועים כמו כנס מקצועי, אירוע חברה לעובדים, אירוע השקה או אירוע קונספט ייחודי. על מנת לקיים את כל סוגי האירועים בהצלחה רבה במקום אחד על האולם להיות בעל חלל מודולרי וגמיש אותו ניתן יהיה להתאים לסוג האירוע, לסגנון ולאווירה. ב-LIV עיצוב אורבני ועכשווי שיתאים לכל סגנון אותו תרצו ליצור.

אז מה התפריט להיום?
בין אם זהו אירוע עסקי במרכז ובין אם ברית מילה במרכז או בכל מקום אחר, לאוכל חלק חשוב בהצלחת האירוע. אם זהו אירוע קונספט ייחודי ניתן להתאים את האוכל לקונספט. כך באירוע שכל כולו אווירה לטינית, התפריט יכול להתבסס על המטבח המקסיקני בהתאם לחך הישראלי.

מחפשים אולם לברית ברחובות? מקום מקסים לבר מצווה בנס ציונה? או שבכלל מדובר על כנס או השקת מוצר? התקדמו עוד כמה צעדים לעבר המרכז והגיעו לראשון לציון. אנחנו ב- LIV נעשה כל שנדרש בכדי שהאירוע יהיה מוצלח. 

אירוע עסקי במרכז

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter