בריתה היא אירוע שבשנים האחרונות תפס תאוצה לצד ברית מילה והפך לחגיגה לא פחות גדולה. חיפוש מקום לבריתה במרכז נעשה היום בסטנדרטים גבוהים, ממש כפי שחיפוש מקום לבת מצווה נעשה בסטנדרטים דומים לחיפוש מקום לבר מצווה. כל אירוע כזה הוא אירוע בעל משמעות רבה למשפחה ולכן חשוב שיערך בדיוק כפי שהייתם רוצים, מבלי להתפשר על דברים החשובים לכם.

להיות ערוכים לכל הגילאים
כאשר מדובר על אירועים משפחתיים כמו בריתה במרכז או בר מצווה במרכז וכמובן בכל אזור אחר בארץ, חשוב להתאים את  האירוע לקשת רחבה של גילאים. בבריתה משתתפים קרובי משפחה וחברים שיש להם, סביר להניח, ילדים בגילאים שונים. בנוסף ישנם סבים וסבתות, דודים וחברים של ההורים ואף בני דודים הנמצאים בשכבת צעירים או נוער. כך גם בבר מצווה. באירוע בר מצווה ישנו אפילו  גיוון גדול עוד יותר כשהאירוע מיועד גם לכיתתו של הילד. לכן, חשוב למצוא מקום לבריתה במרכז או מקום לבר מצווה שיהיה בעל חלל מודולרי שניתן לחלקו לאזורים שונים, ולתת גם לילדים הגדולים את המקום הכולל אטרקציות המתאימות להם, גם אזור לילדים קטנים וגם אזור רגוע יותר למבוגרים. אנחנו ב-LIV מתאימים את עצמנו לסגנון האירוע ונותנים לכל אורח את מקומו.

להישאר במרכז, לצאת מהצפיפות
בקיום אירועים משפחתיים אליהם מוזמנים אורחים המגיעים ממקומות שונים מומלץ להתכוונן על מקום במרכז. עם זאת, כאשר מקיימים בריתה במרכז או בר מצווה במרכז חשוב לבחור מקום שיהיה נוח להגיע אליו. אולם אירועים LIV נמצא במיקום נוח במזרח ראשון לציון. אין ספק שקיום בר מצווה בראשון לציון יהיה נוח יותר מבר מצווה בתל אביב. כך גם לגבי בריתה, חתונה וכל אירוע אחר. בריתה מתקיימת פעמים רבות בימי שישי בצהריים, כאשר אנשים רוצים להגיע מוקדם הביתה ולכן יש לחשוב על עניין המיקום היטב.

לטעום מכל העולמות
רוצים לערוך בריתה במרכז עם קולינריה ייחודית? שהמנות יוגשו בסגנון מיוחד כיד הדמיון הטובה עליכם? אנחנו ב-LIV נעצב את המזנון כפי שתרצו ונשמח לערוך את הבריתה או בר המצווה כאירוע קונספט ייחודי.

מחפשים מקום לבריתה במרכז? מקום לבר מצווה בראשון לציון? אנחנו ב-LIV נשמח ללכת איתכם ולעצב את האירוע על כל מרכיביו בדיוק בדרך שתבקשו.
 

בריתה במרכז

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter