בר מצווה הוא אירוע שגם משפחות חילוניות לא מדלגות עליו ועורכות אותו במקום יפה ומושקע. המקום צריך להיות מותאם הן לילדים ולספק להם אטרקציות שיאהבו ולאפשר להם ליהנות הנאה רבה, והן למבוגרים כולל סבים וסבתות וגם ילדים קטנים יותר. אם אתם מחפשים מקום לערוך בו בר מצווה ברחובות וסביבתה, ואתם עוברים בין אולמות אירועים לבר מצווה אך עדיין מתלבטים, כנראה שעדיין לא הגעתם אלינו. ברגע שתגיעו ל-LIV תדעו שהגעתם למקום הנכון.

להתאים את המקום לאירוע ולא להיפך
לא מעט אולמות אירועים גורמים לכם להתאים את הסגנון והאווירה למקום ולא להיפך- שהמקום יתאים את עצמו אליכם. אנחנו מקום קטן לאירועים המתאים את עיצוב המקום לסגנון האירוע ולכן, מעבר לאירועי בר מצווה ברחובות, גם המחפשים אולמות לחתונות קטנות מגיעים אלינו, וכן המארגנים אירועים עסקיים מסוגים שונים, החל מכנסים ועד תצוגות אופנה. המקום כולל מתחם אורבני הנותן לכם מרחב, וגם את הבית המודולרי אותו ניתן לעצב ולהתאים לסוג האירוע.

מקום טוב באמצע
אחד המדדים להצלחת האירוע הוא מיקומו של האולם. אם אתם מחפשים לערוך בר מצווה ברחובות, מומלץ להתקדם מעט לכיוון המרכז אך לא להכנס לת"א וסביבתה הקרובה. LIV ממוקם במזרח ראשל"צ, מיקום שיהיה מעולה למגיעים מרחובות וסביבתה או דרומה וגם למגיעים מת"א ואף צפונה ממנה. אם מבחינתכם האירוע מתחיל כאשר האורחים הראשונים נכנסים, מבחינת האורחים האירוע מתחיל כבר עם התחלת הנסיעה. לכן מציאת מקום קטן לאירועים שיהיה במיקום מרכזי ועם גישה נוחה הוא חשוב להצלחת האירוע.

חגיגה של טעמים
האוכל מהווה חלק חשוב בהערכתו של מקום לאירועים. אוכל טעים הוא תנאי הכרחי לאירוע מוצלח והיום הרף הולך ועולה. אנחנו ב- LIV מכינים מנות מגוונות ועשירות, כשהחשוב מכל- טריות ובעלות מראה אסתטי. היום גם ילדים המגיעים לחגוג בר מצווה ברחובות מצפים לאוכל גורמה (אוכל גורמה לילדים אבל עדיין גורמה...) ולא מתפשרים- הם בהחלט יודעים מה הם רוצים, ובצדק. אצלנו גם הילדים וגם המבוגרים יהנו מאוכל טרי, טעים ומגוון.

מחפשים מקום קטן לאירועים לחגיגת בר מצווה ברחובות? אולמות לחתונות קטנות? ואולי מקום לאירוע עסקי? LIV מתאים לכל סוגי האירועים ויענה על כל הציפיות שלכם ואף מעבר.

בר מצווה ברחובות

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter