איך לבחור מטען למחשב נייד ACER?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

בעידן שבו רבים מאיתנו מבקשים להיות ניידים ככל האפשר, ולהמשיך להשתמש במחשב איכותי בכל מקום שאליו אנחנו מגיעים, הלפטופים הפכו למוצרים פופולריים מאוד. ככל שיש יותר מחשבים ניידים, כך גדל גם הביקוש למטענים שלהם, וככל שגדל הביקוש לפריט זה, כך גדל גם ההיצע שלו. אחת האופציות היותר מומלצות היא מטען למחשבים ניידים של חברת ACER, וכדי למצוא את הדגם הנכון ביותר עבורכם כדאי לקרוא את ההסברים כאן בעמוד.

למה חובה להשתמש במטען בעל מתח מדויק?

על-מנת לבחור נכון מטען למחשב נייד ACER חשוב להתייחס קודם כל לשני נתונים: המתח והזרם החשמלי.

המתח נמדד בוולט, ומסומן כמובן באות V. הזרם החשמלי נמדד באמפר, והסימון של יחידת מידה זו הוא A. המתח של המטען חייב להתאים למחשב הנייד בדיוק. כלומר, אם על הלפטופ שלכם מופיע הנתון 18V, יש לרכוש מטען שמספק 18 וולט, לא פחות ולא יותר. כל חריגה מהמתח הרצוי עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים למחשב נייד ולעלות לכם ביוקר. כדי לדעת מהו הנתון הנכון עבור הלפטופ שלכם אפשר להתבונן במדבקה שלרוב נמצאת בצידו התחתון של המחשב, ואפשר גם לחפש את המידע באינטרנט, על סמך הדגם הספציפי.

מה חשוב לדעת לגבי הזרם החשמלי של המטען?

הנתון השני הרלוונטי לבחירת מטען למחשב נייד ACER הוא כאמור האמפר. לגבי יחידה זו אין חובת התאמה מדויקת לנתון שמופיע על גבי הלפטופ. אם למשל המחשב הנייד זקוק ל-3A, אפשר להטעין אותו עם מטען של 6A – מהירות הטעינה תהיה גבוהה יותר. 

איך לשמור על מטען למחשב נייד ACER?

כשבוחרים לרכוש מטען למחשב נייד של חברת ACER אפשר לדעת בוודאות שמדובר במוצר איכותי, וזאת מפני שכל המוצרים של החברה הזו מיוצרים על בסיס השקעה ארוכת שנים במחקר ובפיתוח. מומלץ לבצע את הקנייה בחנות אמינה, כדי להימנע מזיופים. הדגשים העיקריים בשמירה על מטען למחשב נייד ACER, כך שימלא את ייעודו לטווח ארוך, הם הימנעות מחשיפת הפריט לטמפרטורות גבוהות, הוצאתו בעדינות משקע החשמל בכל פעם שמסיימים להטעין את הלפטופ והעדפת הטענות קצרות ככל האפשר. 

צוות ליביל

צוות ליביל

כל המידע הכי חדיש על אינטרנט , שיווק דיגיטלי, סלולר, גאדג'טים ועוד...

השאירו תגובהרוצים לפרסם באתר?

דילוג לתוכן