כנס הוא אירוע עסקי חשוב אשר כל חברה מחכה להזדמנות המתאימה לארגן וליזום אותו. זהו אירוע אשר תורם לשמה של חברה וממתג אותה כחברה רצינית התורמת בתחומה. ארגון הכנס דורש השקעה ומחשבה על פרטים רבים. אחד הפרטים החשובים הוא מציאת מקום לכנס. המקום בו יתקיים הכנס צריך להיות נוח ולספק את כל השירותים והציוד הנדרשים.

מקום המתאים לכל סוגי הכנסים והאירועים
לכל כנס יש את האופי שלו ולכן כאשר מחפשים מקום לכנס עדיף שיהיה מקום בעל גמישות אותו תוכלו לעצב על פי הצרכים שלכם. ישנם אולמות כנסים רבים שהם מובנים וכמעט לא ניתן לערוך בהם שינויים וכך יש צורך להשקיע מאמץ בחיפוש המקום המתאים. LIV מתאים לכל אירוע עסקי ואף מהווה אולם לחתונה קטנה בראשון לציון או אירוע פרטי אחר. זאת בזכות הבית המודולרי אשר ניתן לעצב ולהתאים לכל סוג של אירוע.


מקום המספק את כל הציוד הנדרש
לא מעט אולמות כנסים מספקים את המקום עצמו ולא מעבר לכך, לציוד הגברה או כל ציוד הנדרש לקיום הכנס עליכם לדאוג בעצמכם. אנחנו ב-LIV נעמוד לרשותכם גם בכל הקשור לציוד הנדרש לכנס כמו ציוד הגברה. אנו מצוידים בכל הציוד הטכני או כל ציוד אחר הקשור לאירוח.

מיקום מרכזי לנוחיות המשתתפים
מארגני כנסים רבים בוחרים מקום לכנס שיהיה מרוחק על מנת להפוך את הכנס לייחודי. אין צורך להרחיק. להיפך- חשוב שהמקום יהיה מרכזי ויהיה נוח ונגיש מכל חלקי הארץ, כולל גם נמל התעופה אם זהו כנס בינלאומי. LIV  ממוקם במתחם אורבני שוקק במזרח ראשל"צ, במקום מרכזי ונגיש אך שאינו נמצא בלב גוש דן ובלב הפקקים, מקום נוח להגעה מכל רחבי הארץ כולל נמל התעופה. מבחינתכם ומבחינת האורחים אין מקום לכנס יותר טוב מזה.
אין כנס בלי אוכל טוב

נקודה חשובה נוספת בכל כנס היא כמובן האוכל. אנו מציעים תפריט מגוון ועשיר הכולל מנות שונות. בכולן יש שמירה והקפדה על טריות ואיכות חומרי הגלם והאסתטיקה של המנות. אנו לא מתפשרים על האיכות ונלך איתכם גם לגבי אופן ההגשה של הארוחה.

מחפשים אולמות כנסים באזור המרכז? מחפשים דווקא אולם לחתונה קטנה בראשון לציון?LIV הוא מקום לכנס, המתאים למגוון אירועים עסקיים
ופרטיים. 

 

מקום לכנס

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter