אם אתם נמצאים באמצע חיפוש אחר מקומות קטנים לאירועים שיהיו תואמים בדיוק את מה שאתם רוצים, בוודאי אתם שמים לב שהדבר לא ממש פשוט. מרבית המקומות מעוצבים באופן שאינו ניתן לשינויים רבים פרט לשינויים קטנים פה ושם. לא מצאתם מקום אותו תוכלו לעצב על פי הרצון והצורך שלכם. אז זהו, שיש. LIV הוא מקום כזה. בין אם החיפוש הוא אחר מקומות לכנסים או מקומות לברית, אנחנו נתאים את הבית המודולרי שלנו לצרכים ולרצונות שלכם.

מקום למגוון רחב של אירועים
כאשר מחפשים מקומות לכנסים, הדגש מושם על נוחיות ויוקרה. אם מדובר על אירוע עסקי כמו השקות או ירידים, הדגש הוא דווקא על שיק וסגנון וגם מרחב. באירועים פרטיים יכולים להיות דגשים אחרים. אצלנו ב-LIV נלך על פי הדגשים שלכם ועל פי סוג האירוע והסגנון בו בחרתם. כך נעצב את המקום והוא יהיה כחומר ביד היוצר, כשהיוצר הוא קודם כל אתם ואנחנו המבצעים.

להגיע אל הכנס בקלות
כשאתם מוזמנים לכנס או לאירוע פרטי, הדבר הראשון שעולה בראשכם הוא איך מגיעים למקום וכמה זמן תצטרכו להקדיש לנסיעה. כך תעשו גם כאשר אתם המארגנים ומחפשים מקומות לכנסים או דווקא מקומות לבר מצווה. השאיפה היא למציאת מקום במרכז שיהיה גם בעל גישה נוחה ולא פחות חשוב- חניה בשפע. LIV ממוקם במזרח ראשון לציון, מקום עם גישה נוחה גם למגיעים מאזור תל אביב וגם מגיעים מכיוון רחובות והשפלה. שיתוף הפעולה של האורחים והאנרגיות קשורים קשר ישיר לקלות בה הגיעו למקום. קחו זאת בחשבון בחיפוש מקומות לבר מצווה, כנסים או אירועי חברה.

לטרוף את העולם
מארגנים כנס בינלאומי ומחפשים מקומות לכנסים שיתנו לכם מענה גם מבחינה קולינרית? רוצים ללכת עם הרגליהם הקולינריים של המוזמנים היפניים, המקסיקניים או הסינים או דווקא להיפך- להציג להם את המטבח הישראלי במיטבו? ב-LIV מוצע תפריט עשיר ומגוון כך שניתן למצוא את המנות הרלוונטיות עבורכם ואם לא תמצאו- ניצור עבורכם כאלה.

מחפשים מקומות לכנסים? מחפשים מקומות לברית? מבולבלים מתוך רשימה ארוכה של מקומות? אנחנו ב-LIV מהווים בית עבור חברות וגם אנשים פרטיים החוסכים לעצמם את הסקירה וחוזרים אלינו שוב ושוב.
 

 

מקומות לכנסים

 


מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 


LIV - יצירת קשר

נשמח לשוחח, לייעץ ולתכנן את האירוע או הכנס שלכם.

phone4, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

 
home6, home, house, building

דרך המכבים 16, ראשון לציון

072-33-80-513

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter