כמה מילים על קידום אתרים אורגני

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

איזה כיף שהגעת אלינו! פתחת את העסק, הקמת את האתר שלך וכעת הגיע הזמן ללמוד לשחות בעולם העסקים הווירטואלי שעם השנים הופך לזירת קרב מסובכת ואקסטרימית. בזירה הזו, לכל בעל עסק ישנה שאיפה לאתר אינטרנט איכותי, רעיונות לשיווק בלתי מנוצח ועוד. בנוסף, על כל בעלי העסקים להכיר את שתי הגישות לשיווק הדיגיטלי; הקידום האורגני והממומן. במאמר זה, יפרט כמה מילים על קידום אתרים אורגני בעיקר, שכן הוא מעט סבוך יותר מאשר הקידום הממומן שבסך הכל דורש מכם לקבוע תקציב אותו תשקיעו בקידום. שנתחיל?

כמה מילים על קידום אתרים אורגני ויתרונותיו

כעת, כמה מילים על קידום אתרים אורגני והיתרונות שלו עבור העסק. הקידום האורגני מתרכז בעיקר במנוע החיפוש של גוגל, כשמדובר בתהליך ארוך שמטרתו להעלות את האתר במעלה דירוג התוצאות של מנוע החיפוש וכך להעלות את הסיכוי שכאשר גולש זקוק לשירות או המוצר שאתם מציעים, ייכנס דווקא לאתר שלכם ואף בתקווה יבצע רכישה. כלומר, אפשר לומר שהקידום האורגני:

  • מביא תנועה לאתר – קמפיין ממומן דורש להמשיך ולשלם סכומים שונים בכדי שהקמפיין ימשיך לפעול. ברגע שמפסיקים להזרים כסף לחשיפה, הפרסום נעלם. לעומת זאת קמפיין אורגני מעניק ערך מוסף לגולשים, מה שיגרום לעוד ועוד סקרנים להימשך אליו. הלקוחות של היום לא רוצים רק שימכרו להם, הם רוצים ערך כמה שיותר מוסף מהעסק שהם תומכים בו.
  • מעלה את הערך – קידום אורגני מטרתו להעלות את ערך האתר לא רק בעיני הגולשים, אלא בעיקר בעיניי גוגל. האלגוריתם יודע לזהות אתרים שמשקיעים בתוכן בעל ערך מוסף, כלומר אתר שעושה הכל למען הגולשים והלקוחות שלו. בתמורה לכך, האלגוריתם יעזור אקטיבית לאותו אתר להתקדם במעלה דירוג תוצאות החיפוש, עד למיקום מעולה כך שהגולשים שמחפשים את אותו שירות או מוצר לא יהססו להיכנס לבדוק במה מדובר.
  • מביא לתוצאות בטוחות – קמפיין ממומן אמנם יביא לא מעט תנועה לאתר, אבל אף אחד לא באמת מבטיח שאותם גולשים יבצעו בסופו של דבר את הפעולה אליה אנחנו שואפים – רכישה. כשאדם מגיע לאתר מסוים מתוך פעולת חיפוש אקטיבית, הוא כבר מוכן לבצע את אותה רכישה ועל כן אתם מקבלים מה שנקרא 'ליד חם', כלומר לקוח פוטנציאלי שיודע בדיוק מה הוא רוצה ומעוניין לעשות זאת כאן ועכשיו. כלומר, קידום אורגני מביא לתוצאה בטוחה, גם אם דרושה מעט סבלנות עד שהיא מגיעה.

מי יקדם את האתר שלי?!

אם הגעת לכאן, כנראה דרוש לך קידום אתרים מקצועי – ליאור ישנו הוא הכתובת שלך! כעת לאחר שקראת כמה מילים על קידום אתרים אורגני ולמדת שלא מדובר בכמה הקשות קטנות על ENTER וקביעת תקציב, הגיע התור שלך לעשות את הצעד הנכון ביותר עבור האתר שלך. עם הידע המקצועי של מקדם האתרים, שיתוף הפעולה שלך והרבה מאוד סבלנות, תיבנה מערכת יחסים נפלאה עם הגולשים והלקוחות. מערכת יחסים המבוססת על אמון רב, שתסייע אפילו יותר לתהליך השיווק והצמיחה שלך.

צוות ליביל

צוות ליביל

כל המידע הכי חדיש על אינטרנט , שיווק דיגיטלי, סלולר, גאדג'טים ועוד...

השאירו תגובהרוצים לפרסם באתר?

דילוג לתוכן